AWH64G-0202-T-R
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWH64G-0202-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWH64G-0202-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER 64POS VERT GOLD
Podatkovni listi: AWH64G-0202-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWH64G-0202-T-R
Številka dela AWH64G-0202-T-R Proizvajalec Assmann WSW Components
Opis CONN HEADER 64POS VERT GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25268 pcs Podatkovni list AWH64G-0202-T-R.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Tray
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.130" (3.30mm) Druga imena HVN64H
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 64 Število stikov -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca AWH64G-0202-T-R Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material Tin Višina izolacije -
Lastnosti Keying Slot Razširjen opis 64 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Opis CONN HEADER 64POS VERT GOLD Trenutna ocena 3A
Tok - Max / Contact - Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm) Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec Flash
Stik s koncem - parjenje 0.669" (17.00mm) Vrsta priključka Header