AWH60G-0232-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH60G-0232-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWH60G-0232-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER 60POS VERT LONG GOLD
Podatkovni listi: AWH60G-0232-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWH60G-0232-T-R
Številka dela AWH60G-0232-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER 60POS VERT LONG GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5345 pcs Podatkovni list AWH60G-0232-T-R.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena HVL60H
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 60
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.669" (17.00mm) Barva izolacije Gray
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks, Long natančen opis Connector Header Through Hole 60 position 0.100" (2.54mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.130" (3.30mm) Dolžina kontakta - parjenje -