AWH16A-0232-T-R
Assmann WSW ComponentsAssmann WSW Components
AWH16A-0232-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWH16A-0232-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER 16POS R/A LONG GOLD
Podatkovni listi: AWH16A-0232-T-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AWH16A-0232-T-R
Številka dela AWH16A-0232-T-R Proizvajalec Assmann WSW Components
Opis CONN HEADER 16POS R/A LONG GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55344 pcs Podatkovni list AWH16A-0232-T-R.pdf
Napetost - DC Spark (Over) Brass Atributi atributov -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Smerno usmerjanje Male Pin Oklepanje 0.100" (2.54mm)
Zaključek ščita Square Serija -
Razmik med vrsticami - parjenje Shrouded - 4 Wall RoHS Status Tray
Ripple Current - nizka frekvenca - Pitch - Connector -
Skupna dolžina kontakta 0.150" (3.81mm) Druga imena AWH16A0232TR
HRL16H
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 16 Število stikov -
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material - izolacija All
Številka izdelka proizvajalca AWH16A-0232-T-R Dolžina - objava (parjenje) -
Izolacijski material Tin Višina izolacije -
Lastnosti Keying Slot Razširjen opis 16 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Opis CONN HEADER 16POS R/A LONG GOLD Trenutna ocena 3A
Tok - Max / Contact Latch Lock/Eject Hooks, Long Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.100" (2.54mm) Stik s fino debelino - post Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Končna debelina - parjenje Gold Stopite v stik - konec Flash
Stik s koncem - parjenje 0.669" (17.00mm) Vrsta priključka Header