AHDF44A-KG-TAXB-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AHDF44A-KG-TAXB-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AHDF44A-KG-TAXB-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR
Podatkovni listi: 1.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AHDF44A-KG-TAXB-R
Številka dela AHDF44A-KG-TAXB-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN DSUB HD RCPT 44POS R/A SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6612 pcs Podatkovni list 1.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF44A-KG-TAXB-R.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija -
Pakiranje Tray Druga imena AE11030
AHDF44A-KG-TAXB-R-ND
delovna temperatura - Število vrstic 3
Število pozicij 44 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock natančen opis 44 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal
Kontaktni material Brass Kontaktni obrazec -
Stopite v stik s finišno debelino Flash Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Slog konektorja D-Sub, High Density
Barva - Razmik med predelki 0.350" (8.89mm)