A28-LC-7-TT-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A28-LC-7-TT-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A28-LC-7-TT-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
Podatkovni listi: A28-LC-7-TT-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A28-LC-7-TT-R
Številka dela A28-LC-7-TT-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4259 pcs Podatkovni list A28-LC-7-TT-R.pdf
Tip DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Zaključna dolžina objave 0.124" (3.15mm)
Prekinitev Solder Serija -
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Druga imena A28LC7TTR
AE10286
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Število pozicij ali zatičev (mreža) 28 (2 x 14)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT) Lastnosti Open Frame
Trenutna ocena 1A Odpornost na stik 30 mOhm