A22-LC-TR-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A22-LC-TR-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN
Podatkovni listi: A22-LC-TR-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A22-LC-TR-R
Številka dela A22-LC-TR-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN IC DIP SOCKET 22POS TIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5077 pcs Podatkovni list A22-LC-TR-R.pdf
Tip DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Zaključna dolžina objave -
Prekinitev Solder Serija -
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število pozicij ali zatičev (mreža) 22 (2 x 11) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Lastnosti Open Frame Trenutna ocena 1A
Odpornost na stik 30 mOhm Kontaktni material - objava Phosphor Bronze