A-HDF62LL-TAXL-B-R
pregled izdelka
Številka dela: A-HDF62LL-TAXL-B-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR
Podatkovni listi: A-HDF62LL-TAXL-B-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-HDF62LL-TAXL-B-R
Številka dela A-HDF62LL-TAXL-B-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3416 pcs Podatkovni list A-HDF62LL-TAXL-B-R.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija -
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 62
natančen opis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A