A-HDF15LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-HDF15LL-TAXL-B-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
Podatkovni listi: A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-HDF15LL-TAXL-B-R
Številka dela A-HDF15LL-TAXL-B-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5887 pcs Podatkovni list A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Shell Size, Layout Connector 1 (DE, E) High Density
Material školjke, Dokončaj Steel, Tin Plated Serija -
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 3 Število pozicij 15
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Housing/Shell (4-40) Lastnosti -
natančen opis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Trenutna ocena 5A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material -
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets
Slog konektorja D-Sub, High Density Barva -
Razmik med predelki -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
A-HDF26-HOOD-WP
A-HDF26-HOOD-WP
Proizvajalci: ASSMANN WSW Components
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS STR
Na zalogi: 6429 pcs
Prenesi: A-HDF26-HOOD-WP.pdf
RFQ
A-HDF 62 A-KG/T
A-HDF 62 A-KG/T
Opis: CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
Na zalogi: 26085 pcs
Prenesi: A-HDF 62 A-KG/T.pdf
RFQ
A-HDF26AA-WP
A-HDF26AA-WP
Opis: CONN DSUB HD RCPT 26POS R/A SLDR
Prenesi: A-HDF26AA-WP.pdf
A-HDF 44 PP/Z
A-HDF 44 PP/Z
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 44P VERT SLDR
Prenesi: A-HDF 44 PP/Z.pdf
A-HDF26PP-WP
A-HDF26PP-WP
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 26POS PNL MNT
Prenesi: A-HDF26PP-WP.pdf
A-HDF26LL-TAXL-B-R
A-HDF26LL-TAXL-B-R
Prenesi: A-HDF26LL-TAXL-B-R.pdf
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
Opis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR