A-DSF25LPIII/FP-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-DSF25LPIII/FP-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-DSF25LPIII/FP-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS STR IDC
Podatkovni listi: A-DSF25LPIII/FP-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-DSF25LPIII/FP-R
Številka dela A-DSF25LPIII/FP-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS STR IDC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2883 pcs Podatkovni list A-DSF25LPIII/FP-R.pdf
Žični merilnik 26-28 AWG Voltage Rating 250V
Prekinitev IDC, Ribbon Cable Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj - Serija -
Pakiranje Tray Druga imena ADSF25LPIIIFPR
HMP25H
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Feed Through, Strain Relief natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Signal