A-DS37PP-TAXM-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A-DS37PP-TAXM-B-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Podatkovni listi: A-DS37PP-TAXM-B-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije A-DS37PP-TAXM-B-R
Številka dela A-DS37PP-TAXM-B-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3204 pcs Podatkovni list A-DS37PP-TAXM-B-R.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev Solder Shell Size, Layout Connector 4 (DC, C)
Material školjke, Dokončaj Steel Serija -
Pakiranje Tray delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število pozicij 37
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flange Feature Board Side (4-40) Lastnosti -
natančen opis 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 3A