PSM4F-252P-10T0
API Technologies CorpAPI Technologies Corp
PSM4F-252P-10T0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSM4F-252P-10T0
Proizvajalec / znamka: API Technologies Corp.
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PSM4F-252P-10T0
Številka dela PSM4F-252P-10T0 Proizvajalec API Technologies Corp
Opis CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4876 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 2500pF
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Serija PSM RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ocene - Polarizacija 3-PSM
Druga imena 1171-1122-2
PSM4F252P10T0
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca PSM4F-252P-10T0
Jakna (izolacijski material) - Višina (maks.) 0.118" (3.00mm)
Filtriranje 0.5 mOhm Razširjen opis 2500pF Feed Through Capacitor 200V 10A 0.5 mOhm 3-PSM
ESR (upornost ekvivalentne serije) 0%, +100% Opis CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM
Velikost hrupa conduit - Izolacija vodnika 10A