PSM4-252P-02B
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PSM4-252P-02B
Proizvajalec / znamka: API Technologies Corp.
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PSM4-252P-02B
Številka dela PSM4-252P-02B Proizvajalec API Technologies Corp.
Opis CAP FEEDTHRU 2500PF 200V 3PSM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 49838 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 200V Toleranca 0%, +100%
Velikost teme - Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) Serija PSM
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 3-PSM delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Izguba vstavka - Višina (maks.) 0.118" (3.00mm)
natančen opis 2500pF Feed Through Capacitor 200V 2A 0.5 mOhm 3-PSM DC Resistance (DCR) (Max) 0.5 mOhm
Tok 2A Zmogljivost 2500pF