PSM1-252P-02T2
pregled izdelka
Številka dela: PSM1-252P-02T2
Proizvajalec / znamka: API Technologies Corp.
Opis izdelka FILTER LC(PI) 2500PF SMD
  • Sporočilo
Specifikacije PSM1-252P-02T2
Številka dela PSM1-252P-02T2 Proizvajalec API Technologies Corp.
Opis FILTER LC(PI) 2500PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43815 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Vrednosti C = 2500pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) Serija PSM
Odpornost - Kanal (Ohm) - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 3-PSM delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število kanalov 1 Tip montaže Surface Mount
Višina 0.118" (3.00mm) Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2500pF 2A 3-PSM
Tok 2A Frekvenca Center / Cutoff -