1202F-005
API Technologies Corp.API Technologies Corp.
API Technologies Corp.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1202F-005
Proizvajalec / znamka: API Technologies Corp.
Opis izdelka FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1202F-005
Številka dela 1202F-005 Proizvajalec API Technologies Corp.
Opis FILTER LC(PI) 2000PF CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12026 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 700V Vrednosti C = 2000pF
Tip Low Pass Tehnologija LC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 0.687" L (9.53mm x 17.45mm) Serija -
Odpornost - Kanal (Ohm) 0.01 Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing - 2 Notched Leads delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število kanalov 1 Tip montaže Chassis Mount
Višina - Filtriranje 3rd
Zaščita pred ESD No natančen opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 2000pF 25A Axial, Bushing - 2 Notched Leads
Tok 25A Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti 50dB @ 100MHz Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1202BZ
1202BZ
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB 0.250" PHENOLIC
Na zalogi: 27527 pcs
Prenesi: 1202BZ.pdf
RFQ
1202BP
1202BP
Opis: KNOB 0.125" PHENOLIC
Na zalogi: 17862 pcs
Prenesi: 1202BP.pdf
RFQ
1202A6
1202A6
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: SWITCH PUSH SPST-NC 8A 125V
Prenesi: 1202A6.pdf
1203
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: MALE .250 QUICK FIT TERM .657"
Prenesi: 1203.pdf
1202CY
1202CY
Opis: KNOB 0.236" PHENOLIC
Prenesi: 1202CY.pdf
1202F-052
1202F-052
Proizvajalci: API Technologies Corp.
Opis: FILTER LC(PI) 3000PF CHASSIS
Prenesi:
1202BA
1202BA
Opis: KNOB 0.250" PHENOLIC
Prenesi: 1202BA.pdf
1202F-054
1202F-054
Prenesi:
1202MA
1202MA
Proizvajalci: APEM Inc.
Prenesi: 1202MA.pdf
1202AU
1202AU
Opis: KNOB 0.250" PHENOLIC
Prenesi: 1202AU.pdf
1203
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LAMP INCAND RS-8 SGL BAYONET 28V
Prenesi: 1203.pdf
1202HE2-R
1202HE2-R
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: THERMISTOR NTC MODULE
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%