SPD74R-563M
API DelevanAPI Delevan
SPD74R-563M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD74R-563M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1.1A 350 MOHM SMD
Podatkovni listi: SPD74R-563M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD74R-563M
Številka dela SPD74R-563M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 1.1A 350 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53249 pcs Podatkovni list SPD74R-563M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)