SPD74R-334M
API DelevanAPI Delevan
SPD74R-334M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD74R-334M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 500MA 1.86 OHM
Podatkovni listi: SPD74R-334M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPD74R-334M
Številka dela SPD74R-334M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 500MA 1.86 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63185 pcs Podatkovni list SPD74R-334M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)