SPD74-563M
API DelevanAPI Delevan
SPD74-563M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD74-563M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 1.1A 350 MOHM SMD
Podatkovni listi: SPD74-563M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije SPD74-563M
Številka dela SPD74-563M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 1.1A 350 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32855 pcs Podatkovni list SPD74-563M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD74
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD74-563M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.185" (4.70mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 56µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A
Tok - nasičenost 1.1A