SPD73R-273M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-273M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD73R-273M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 1.6A 210 MOHM SMD
Podatkovni listi: SPD73R-273M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SPD73R-273M
Številka dela SPD73R-273M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 1.6A 210 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60900 pcs Podatkovni list SPD73R-273M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD73R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD73R-273M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.154" (3.90mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 210 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Trenutna ocena 1.6A Tok - nasičenost 1.6A