SPD73-153M
API DelevanAPI Delevan
SPD73-153M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD73-153M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.59A 91 MOHM SMD
Podatkovni listi: SPD73-153M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD73-153M
Številka dela SPD73-153M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 1.59A 91 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35266 pcs Podatkovni list SPD73-153M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD73
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD73-153M TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.154" (3.90mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.59A 91 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 91 mOhm Max Trenutna ocena 1.59A
Tok - nasičenost 1.59A