SPD42R-473M
API DelevanAPI Delevan
SPD42R-473M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD42R-473M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 280MA 320 MOHM
Podatkovni listi: SPD42R-473M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPD42R-473M
Številka dela SPD42R-473M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 280MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26557 pcs Podatkovni list SPD42R-473M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)