SPD125R-684M
API DelevanAPI Delevan
SPD125R-684M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPD125R-684M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 500MA 1.3 OHM
  • Sporočilo
Specifikacije SPD125R-684M
Številka dela SPD125R-684M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 500MA 1.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48683 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija SPD125R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SPD125R-684M TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 680µH Shielded Wirewound Inductor 500mA 1.3 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 500mA Tok - nasičenost 500mA