SP1812R-182H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-182H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812R-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.36A 110 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812R-182H
Številka dela SP1812R-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.36A 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31067 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1812R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1812R-182H 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 1.36A 110 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 1.36A Tok - nasičenost 1.54A