SP1812R-124K
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-124K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812R-124K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 210MA 4.6 OHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812R-124K
Številka dela SP1812R-124K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 210MA 4.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66160 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1812R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena SP1812R-124K TR 500
SP1812R-124KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Shielded Inductor 210mA 4.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 4.6 Ohm Max
Trenutna ocena 210mA Tok - nasičenost 188mA