SP1812-152J
API DelevanAPI Delevan
SP1812-152J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 1.43A 98 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812-152J
Številka dela SP1812-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 1.43A 98 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 51906 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Druga imena SP1812-152J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Shielded Inductor 1.43A 98 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 98 mOhm Max
Trenutna ocena 1.43A Tok - nasičenost 1.69A