SP1812-103G
API DelevanAPI Delevan
SP1812-103G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1812-103G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM
  • Sporočilo
Specifikacije SP1812-103G
Številka dela SP1812-103G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 802MA 310 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26127 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Druga imena SP1812-103G 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Inductor 802mA 310 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Trenutna ocena 802mA Tok - nasičenost 657mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SP1812-102J
SP1812-102J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 1.58A 81 MOHM SMD
Na zalogi: 54612 pcs
Prenesi:
RFQ
SP175
SP175
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: SOLDERING IRON 175W 120V