SP1210R-563G
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-563G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210R-563G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 194MA 5.5 OHM SMD
Podatkovni listi: SP1210R-563G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210R-563G
Številka dela SP1210R-563G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 194MA 5.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25561 pcs Podatkovni list SP1210R-563G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1210R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1210R-563G 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 56µH Shielded Wirewound Inductor 194mA 5.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 5.5 Ohm Max
Trenutna ocena 194mA Tok - nasičenost 174mA