SP1210R-223K
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-223K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210R-223K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 306MA 2.2 OHM SMD
Podatkovni listi: SP1210R-223K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210R-223K
Številka dela SP1210R-223K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 306MA 2.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54791 pcs Podatkovni list SP1210R-223K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1210R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena SP1210R-223K TR 500
SP1210R-223KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 306mA 2.2 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Trenutna ocena 306mA Tok - nasičenost 275mA