SP1210R-183J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-183J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210R-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 322MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: SP1210R-183J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210R-183J
Številka dela SP1210R-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 322MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45869 pcs Podatkovni list SP1210R-183J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Druga imena SP1210R-183J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 18µH Shielded Wirewound Inductor 322mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 322mA Tok - nasičenost 304mA