SP1210R-154J
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-154J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210R-154J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 124MA 13.5 OHM
Podatkovni listi: SP1210R-154J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210R-154J
Številka dela SP1210R-154J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 124MA 13.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49459 pcs Podatkovni list SP1210R-154J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Druga imena SP1210R-154J 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 124mA 13.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 13.5 Ohm Max
Trenutna ocena 124mA Tok - nasičenost 106mA