SP1210R-152G
API DelevanAPI Delevan
SP1210R-152G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210R-152G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 1.08A 175 MOHM
Podatkovni listi: SP1210R-152G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210R-152G
Številka dela SP1210R-152G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 1.08A 175 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21382 pcs Podatkovni list SP1210R-152G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Ščitenje Shielded Serija SP1210R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SP1210R-152G 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.08A 175 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Trenutna ocena 1.08A Tok - nasičenost 1.06A