SP1210-333H
API DelevanAPI Delevan
SP1210-333H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210-333H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 243MA 3.5 OHM SMD
Podatkovni listi: SP1210-333H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210-333H
Številka dela SP1210-333H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 243MA 3.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34930 pcs Podatkovni list SP1210-333H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Druga imena SP1210-333H 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 243mA 3.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 243mA Tok - nasičenost 225mA