SP1210-184K
API DelevanAPI Delevan
SP1210-184K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1210-184K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180UH 119MA 14.7 OHM
Podatkovni listi: SP1210-184K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP1210-184K
Številka dela SP1210-184K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180UH 119MA 14.7 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 60187 pcs Podatkovni list SP1210-184K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
Druga imena SP1210-184K 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 180µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 180µH Shielded Wirewound Inductor 119mA 14.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 14.7 Ohm Max
Trenutna ocena 119mA Tok - nasičenost 96mA