SP1008R-822K
API DelevanAPI Delevan
SP1008R-822K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1008R-822K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM
Podatkovni listi: SP1008R-822K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1008R-822K
Številka dela SP1008R-822K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 280MA 1.54 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34160 pcs Podatkovni list SP1008R-822K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Druga imena SP1008R-822K TR 500
SP1008R-822KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 271mA 1.54 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.54 Ohm Max
Trenutna ocena 271mA Tok - nasičenost -