SP1008R-562G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1008R-562G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 362MA 895 MOHM
Podatkovni listi: SP1008R-562G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1008R-562G
Številka dela SP1008R-562G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 362MA 895 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15028 pcs Podatkovni list SP1008R-562G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Druga imena SP1008R-562G 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 356mA 895 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 895 mOhm Max
Trenutna ocena 356mA Tok - nasičenost -