SP1008R-272K
API DelevanAPI Delevan
SP1008R-272K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1008R-272K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM
Podatkovni listi: SP1008R-272K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1008R-272K
Številka dela SP1008R-272K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31950 pcs Podatkovni list SP1008R-272K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Druga imena SP1008R-272K TR 500
SP1008R-272KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 485mA 482 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 482 mOhm Max
Trenutna ocena 485mA Tok - nasičenost -