SP1008R-103J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1008R-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 265MA 1.7 OHM SMD
Podatkovni listi: SP1008R-103J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1008R-103J
Številka dela SP1008R-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 265MA 1.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37761 pcs Podatkovni list SP1008R-103J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Druga imena SP1008R-103J 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 258mA 1.7 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Trenutna ocena 258mA Tok - nasičenost -