SP1008-682H
pregled izdelka
Številka dela: SP1008-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 290MA 1.43 OHM
Podatkovni listi: SP1008-682H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP1008-682H
Številka dela SP1008-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 290MA 1.43 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24108 pcs Podatkovni list SP1008-682H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Druga imena SP1008-682H 2000 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 282mA 1.43 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.43 Ohm Max
Trenutna ocena 282mA Tok - nasičenost -