SDS130-124M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDS130-124M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 550MA 1.52 OHM
Podatkovni listi: SDS130-124M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije SDS130-124M
Številka dela SDS130-124M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 550MA 1.52 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2714 pcs Podatkovni list SDS130-124M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.398" W (12.70mm x 10.10mm)
Ščitenje Shielded Serija SDS130
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena SDS130-124M TR 1000 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 120µH Shielded Wirewound Inductor 550mA 1.52 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.52 Ohm Max
Trenutna ocena 550mA Tok - nasičenost -