S4924R-682K
pregled izdelka
Številka dela: S4924R-682K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 610MA 1.02 OHM
Podatkovni listi: S4924R-682K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S4924R-682K
Številka dela S4924R-682K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 610MA 1.02 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40364 pcs Podatkovni list S4924R-682K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924R-682K 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 610mA 1.02 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost 610mA