S4924R-474K
pregled izdelka
Številka dela: S4924R-474K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 178MA 9.5 OHM
Podatkovni listi: S4924R-474K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S4924R-474K
Številka dela S4924R-474K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 178MA 9.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46652 pcs Podatkovni list S4924R-474K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924R-474K 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 5.7MHz
natančen opis 470µH Shielded Inductor 178mA 9.5 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max
Trenutna ocena 178mA Tok - nasičenost 43mA