S4924R-331H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924R-331H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM
Podatkovni listi: S4924R-331H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S4924R-331H
Številka dela S4924R-331H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22904 pcs Podatkovni list S4924R-331H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924R
Ocene - Q @ Frek 46 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924R-331H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 275MHz
natančen opis 330nH Shielded Inductor 1.705A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.705A Tok - nasičenost 1.705A