S4924R-182K
pregled izdelka
Številka dela: S4924R-182K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM
Podatkovni listi: S4924R-182K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S4924R-182K
Številka dela S4924R-182K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 1.65A 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48665 pcs Podatkovni list S4924R-182K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924R-182K 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 1.65A 140 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 1.65A Tok - nasičenost 1.65A