S4924R-101H
pregled izdelka
Številka dela: S4924R-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: S4924R-101H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S4924R-101H
Številka dela S4924R-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24133 pcs Podatkovni list S4924R-101H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924R-101H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 450MHz
natančen opis 100nH Shielded Inductor 3.9A 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost 3.9A