S4924-682K
API DelevanAPI Delevan
S4924-682K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924-682K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 610MA 1.02 OHM
Podatkovni listi: S4924-682K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije S4924-682K
Številka dela S4924-682K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 610MA 1.02 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44666 pcs Podatkovni list S4924-682K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924-682K TR 800
S4924-682KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.58mm)
Frekvenca - Samozadostna 55MHz natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 610mA 1.02 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max Trenutna ocena 610mA
Tok - nasičenost 610mA