S4924-474K
pregled izdelka
Številka dela: S4924-474K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 178MA 9.5 OHM
Podatkovni listi: S4924-474K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije S4924-474K
Številka dela S4924-474K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 178MA 9.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 42557 pcs Podatkovni list S4924-474K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924-474K TR 800
S4924-474KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.58mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.7MHz natančen opis 470µH Shielded Inductor 178mA 9.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.5 Ohm Max Trenutna ocena 178mA
Tok - nasičenost 43mA