S4924-124K
API DelevanAPI Delevan
S4924-124K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924-124K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 291MA 3.6 OHM
Podatkovni listi: S4924-124K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S4924-124K
Številka dela S4924-124K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 291MA 3.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39997 pcs Podatkovni list S4924-124K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924
Ocene - Q @ Frek 55 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924-124K TR 800
S4924-124KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.58mm)
Frekvenca - Samozadostna 9.7MHz natančen opis 120µH Shielded Inductor 291mA 3.6 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Trenutna ocena 291mA
Tok - nasičenost 98mA