S4924-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S4924-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD
Podatkovni listi: S4924-101H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S4924-101H
Številka dela S4924-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19982 pcs Podatkovni list S4924-101H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija S4924
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S4924-101H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 450MHz
natančen opis 100nH Shielded Inductor 3.9A 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost 3.9A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S4924-101K
S4924-101K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD
Na zalogi: 38280 pcs
Prenesi: S4924-101K.pdf
RFQ
S4924-102H
S4924-102H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 2.32A 70 MOHM SMD