S3483R-2R2M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S3483R-2R2M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.1MA 25 MOHM
Podatkovni listi: S3483R-2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S3483R-2R2M
Številka dela S3483R-2R2M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 2.1MA 25 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39431 pcs Podatkovni list S3483R-2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ščitenje Shielded Serija S3483R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena S3483R-2R2M 1000 TR delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.1mA 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 2.1mA Tok - nasičenost 2.1mA