S1812R-823K
API DelevanAPI Delevan
S1812R-823K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812R-823K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD
Podatkovni listi: S1812R-823K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S1812R-823K
Številka dela S1812R-823K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 82UH 196MA 5.2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54928 pcs Podatkovni list S1812R-823K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812R-823K TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 82µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 7.2MHz
natančen opis 82µH Shielded Inductor 196mA 5.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 5.2 Ohm Max
Trenutna ocena 196mA Tok - nasičenost -