S1812R-682F
API DelevanAPI Delevan
S1812R-682F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S1812R-682F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: S1812R-682F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S1812R-682F
Številka dela S1812R-682F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 408MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17452 pcs Podatkovni list S1812R-682F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1812 (4532 Metric) Velikost / dimenzija 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ščitenje Shielded Serija S1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena S1812R-682F 650 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm) Frekvenca - Samozadostna 32MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 408mA 1.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 408mA Tok - nasičenost -